Výsledky turnaja z 12.9.2015

2.9. odohrali 8-mi hráči z našej PBL, Daniel Caban, Ján Dubek, Juraj Pajong, Juraj Tokoš, Martin Veneni, Miroslav Čech, Peter Grič a Rastislav Demovič, prvý konfrontačný turnaj v Šamoríne. 
 
Domáci hráči nás zaskočili svojimi výkonmi a ako družstvo jasne dominovali. Podľa očakávania, ako jednotlivec potvrdil svoje ambície Peter Grič, ktorý skončil na 1.mieste. Pochváliť treba aj kvalitný výkon Juraja Tokoša, ktorý však stačil "až" na 7. miesto. 
 
Putovný pohár zostal /minimálne do ďaľšej konfrontácie/, podľa dohodnutého kľúča a dosiahnutých výsledkov turnaja, v Šamoríne.

Každý zo zúčastnených odovzdal všetko, čo v ňom momentálne bolo, takže určite sa môžeme z odohraného turnaja individuálne poučiť a ťažiť. V priateľskej atmosfére sa hralo v atypickej hale, ktorú Šamorínčania prerobili v priestoroch, v minulosti slúžiacich ako sýpka. Povrch na 3-och dvorcoch bol pogumovaný betón.https://www.bedmintonsamorin.sk/
 
Odveta tohto dvojstretnutia sa hrá 03.10. /sobota/ u nás v hale /09:00- cca 14:00/. Srdečne pozývam už teraz tých, ktorí budú môcť povzbudiť chalaňov z PBL. 

 

                                               https://goo.gl/photos/gYxnyTjo9MEqhx7j7