Kurt vo Viničnom

Ahojte,  

od 22.4.2015 máme pre PBL dohodnutý termín aj vo Viničnom (telocvičňa pri novom obecnom úrade, vedľa futbalového ihriska). Každú stredu do konca júna, zatiaľ 2 bedmintonové kurty (palubovka) od 18:00-19:00.

Veríme, že to bude vyhovovať najmä tomu, kto si radšej zahrá cez týždeň a nemusí si blokovať víkend.

Na našej web stránke máme k dispozícii online rezervačný systém - viď červený odkaz vyššie. Rezervovať si kurt je možné vždy do utorka do 18:00 (t.j. 24 hod. dopredu). To isté platí aj o prípadnom zrušení rezervácie. Následne bude daný termín zablokovaný a nebude možné si ďalej kurt rezervovať, či ho zrušiť.

Momentálne sa nedá rátať so šatňou, no provizórne sa dá prezliecť priamo v hale, prípadne na tribúnke a k dispozícii je wc.

Cenu za kurt sme stanovili na 7 € za kurt a hodinu, hoci platíme obci Viničné 10 € na hodinu a celú telocvičňu. Takúto cenu sme stanovili pre prípad, že by sa oba kurty nevyťažili a tým pádom bude potrebné rozdiel doplácať, nakoľko cena za telocvičňu je fixná. Naopak, ak by vznikol preplatok, použili by sme ho na organizáciu spoločného turnaja na konci sezóny.

Celý prenájom haly vo Viničnom do konca júna považujeme za skúšku, či bude záujem o hru cez týždeň a či by bolo dobré zarezervovať túto halu aj pre nový ročník PBL od septembra, nakoľko v Pezinskej hale nemáme veľký predpoklad na voľný termín cez týždeň.

Kontaktná osoba v hale je náš spoluhráč Ivan Kapitáň - 0902 299 316, ivan.kapitan.bb@gmail.com, ktorý bude zároveň "pokladnik" vo Viničnom.

Ak by bol nejaký problém s rezervačným systémom, kontaktujte správcu našej stránky Tomáša Schabjuka na tomas.schabjuk@gmail.com