Kalendár akcií

Rozlosovanie februárového kola

04.02.2017 00:00
Skupina A1 Juraj
TOKOŠ
Peter
Grič
Patrik
Minárik
Ivan
Počinek
Michal
Babnič
1. Juraj TOKOŠ /  X -:- -:- -:- -:-
2. Peter Grič /  -:- X -:- -:- -:-
3. Patrik Minárik /  -:- -:- X -:- -:-
4. Ivan Počinek /  -:- -:- -:- X -:-
5. Michal Babnič /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina B1 Daniel
Gschweng
Robo
Hassel
Ján
Mišík
Rastislav
Demovic
Patrik
Šplháček
1. Daniel Gschweng /  X 2:0 2:0 -:- -:-
2. Robo Hassel /  0:2 X -:- -:- -:-
3. Ján Mišík /  0:2 -:- X -:- -:-
4. Rastislav Demovic /  -:- -:- -:- X -:-
5. Patrik Šplháček /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina B2 Marek
Šmidovič
Vratko
Toth
Katarina
Balazova
Ján
Dubek
Marek
Somorovsky
1. Marek Šmidovič /  X -:-  (2:1) 2:0 -:- -:-
2. Vratko Toth /  -:- X -:- -:- -:-
3. Katarina Balazova /  0:2 -:-  (1:2) X -:- -:-
4. Ján Dubek /  -:- -:- -:- X -:-
5. Marek Somorovsky /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C1 Daniel
Caban
Štefan
Elek
Peter
Ivancik
Vladimír
Cvik
Ivica
Meyer
1. Daniel Caban /  X -:- -:- -:- -:-
2. Štefan Elek /  -:- X -:- -:- -:-
3. Peter Ivancik /  -:- -:- X -:- -:-
4. Vladimír Cvik /  -:- -:- -:- X -:-
5. Ivica Meyer /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C2 Martin
Veneni
Juraj
Zárecký
Peter
Vrábel
Martin
Krizan
Daniel
Reznicak
1. Martin Veneni /  X -:- -:- -:- -:-
2. Juraj Zárecký /  -:- X -:- -:- -:-
3. Peter Vrábel /  -:- -:- X -:- -:-
4. Martin Krizan /  -:- -:- -:- X -:-
5. Daniel Reznicak /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C3 Peter
Toth
Tomáš
Schabjuk
Róbert
Hanzély
Laco
Táborský
Vladimir
Bochnicka
1. Peter Toth /  X 2:0 -:- 2:0 -:-
2. Tomáš Schabjuk /  0:2 X -:-  (2:0) -:- -:-
3. Róbert Hanzély /  -:- -:- X -:- -:-
4. Laco Táborský /  0:2 -:- -:- X -:-
5. Vladimir Bochnicka /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C4 Peter
Kvaššay
Miroslav
Čech
Peter
Uchnár
Igor
Bozo
Igor
Schwammel
1. Peter Kvaššay /  X 0:2 2:0 -:- -:-
2. Miroslav Čech /  2:0 X -:- -:- -:-
3. Peter Uchnár /  0:2 -:- X -:- -:-
4. Igor Bozo /  -:- -:- -:- X -:-
5. Igor Schwammel /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina D1 Marianna
Kojšová
Miroslav
Peško
Simona
Gáliková
boris
hasko
Zdenko
Baštek
1. Marianna Kojšová /  X 2:0 -:-  (2:0) -:- -:-
2. Miroslav Peško /  0:2 X -:-  (2:0) -:- -:-
3. Simona Gáliková /  -:- -:- X -:- -:-
4. boris hasko /  -:- -:- -:- X -:-
5. Zdenko Baštek /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina D2 Julius
Belan
Emília
Tomašovičová
Peter
Šmahovský
Radovan
Ščesný
1. Julius Belan /  X -:- -:- -:-
2. Emília Tomašovičová /  -:- X -:- -:-
3. Peter Šmahovský /  -:- -:- X -:-
4. Radovan Ščesný /  -:- -:- -:- X
Skupina D3 Zuzana
Ďurčeková
Tibor
Buranský
Matej
Štěpánek
Jan
Beladič
1. Zuzana Ďurčeková /  X -:- -:- -:-
2. Tibor Buranský /  -:- X -:- -:-
3. Matej Štěpánek /  -:- -:- X -:-
4. Jan Beladič /  -:- -:- -:- X
Skupina D4 Patrik
Kušnír
Jana
Krajčovičová
MIRO
BEDNARIK
Adrian
Marko
1. Patrik Kušnír /  X -:- -:- -:-
2. Jana Krajčovičová /  -:- X -:- -:-
3. MIRO BEDNARIK /  -:- -:- X -:-
4. Adrian Marko /  -:- -:- -:- X