Rozlosovanie marcového kola

06.03.2017 00:00
Skupina A1 Michal
Babnič
Juraj
TOKOŠ
Marek
Somorovsky
Peter
Grič
Daniel
Gschweng
1. Michal Babnič /  X 1:2 2:0 -:-  (1:2) 2:1
2. Juraj TOKOŠ /  2:1 X -:- -:- 2:0
3. Marek Somorovsky /  0:2 -:- X -:- 2:0
4. Peter Grič /  -:- -:- -:- X -:-
5. Daniel Gschweng /  1:2 0:2 0:2 -:- X
Skupina B1 Marek
Šmidovič
Peter
Ivancik
Vladimir
Bochnicka
Patrik
Minárik
Patrik
Šplháček
1. Marek Šmidovič /  X 0:2 2:0 -:- -:-
2. Peter Ivancik /  2:0 X -:- -:- -:-
3. Vladimir Bochnicka /  0:2 -:- X -:- -:-
4. Patrik Minárik /  -:- -:- -:- X -:-
5. Patrik Šplháček /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina B2 Miroslav
Čech
Peter
Vrábel
Robo
Hassel
Ivan
Počinek
Vratko
Toth
1. Miroslav Čech /  X -:- -:- -:- -:-
2. Peter Vrábel /  -:- X -:- -:- -:-
3. Robo Hassel /  -:- -:- X -:- -:-
4. Ivan Počinek /  -:- -:- -:- X -:-
5. Vratko Toth /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C1 Ján
Mišík
Marianna
Kojšová
Laco
Táborský
Daniel
Caban
Daniel
Reznicak
1. Ján Mišík /  X 2:0 2:1 2:1 -:-
2. Marianna Kojšová /  0:2 X 2:1 -:- -:-
3. Laco Táborský /  1:2 1:2 X -:- -:-
4. Daniel Caban /  1:2 -:- -:- X -:-
5. Daniel Reznicak /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C2 Peter
Kvaššay
Martin
Krizan
Rastislav
Demovic
Peter
Šmahovský
Vladimír
Cvik
1. Peter Kvaššay /  X 2:0 -:- -:- -:-
2. Martin Krizan /  0:2 X -:- -:- -:-
3. Rastislav Demovic /  -:- -:- X -:- -:-
4. Peter Šmahovský /  -:- -:- -:- X -:-
5. Vladimír Cvik /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C3 Štefan
Elek
Jan
Beladič
Igor
Schwammel
Peter
Toth
Katarina
Balazova
1. Štefan Elek /  X -:- -:- -:- -:-
2. Jan Beladič /  -:- X -:- -:- -:-
3. Igor Schwammel /  -:- -:- X -:- -:-
4. Peter Toth /  -:- -:- -:- X -:-
5. Katarina Balazova /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina C4 Ján
Dubek
Tomáš
Schabjuk
Igor
Bozo
Martin
Veneni
Adrian
Marko
1. Ján Dubek /  X -:- 2:0 -:- -:-
2. Tomáš Schabjuk /  -:- X 2:0 -:- -:-
3. Igor Bozo /  0:2 0:2 X -:- -:-
4. Martin Veneni /  -:- -:- -:- X -:-
5. Adrian Marko /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina D1 Tibor
Buranský
Zdenko
Baštek
Peter
Uchnár
MIRO
BEDNARIK
Lucia
Stachová
1. Tibor Buranský /  X -:- -:- -:- -:-
2. Zdenko Baštek /  -:- X -:- -:- -:-
3. Peter Uchnár /  -:- -:- X -:- -:-
4. MIRO BEDNARIK /  -:- -:- -:- X -:-
5. Lucia Stachová /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina D2 Jana
Krajčovičová
boris
hasko
Matej
Štěpánek
Julius
Belan
Marek
Kučeravý
1. Jana Krajčovičová /  X -:- -:- -:- -:-
2. boris hasko /  -:- X -:- -:- -:-
3. Matej Štěpánek /  -:- -:- X -:- -:-
4. Julius Belan /  -:- -:- -:- X -:-
5. Marek Kučeravý /  -:- -:- -:- -:- X
Skupina D3 Radovan
Ščesný
Miroslav
Peško
Zuzana
Ďurčeková
Ivica
Meyer
1. Radovan Ščesný /  X -:- -:- -:-
2. Miroslav Peško /  -:-  (0:2) X -:- -:-
3. Zuzana Ďurčeková /  -:- -:- X -:-
4. Ivica Meyer /  -:- -:- -:- X
Skupina D4 Róbert
Hanzély
Emília
Tomašovičová
Patrik
Kušnír
Simona
Gáliková
1. Róbert Hanzély /  X 2:0 -:- -:-
2. Emília Tomašovičová /  0:2 X -:- -:-
3. Patrik Kušnír /  -:- -:- X -:-
4. Simona Gáliková /  -:- -:- -:- X